| donionela6 a întrebat:

In curand va sosi verisorul meu de doar trei luni si as vrea sa ii amenajez camera acestuia.
As dori de la voi cateva sfaturi va rooog!
Dar va rog nu imi trimetiti link-uri sau alte siteuri am cautat si nu am gasit nimic folositor
Ca sa stiti eu nu m-am referit la cea cumar fi:
unde sa ii asez pattul sau cum sa fie lumina
cum sa aranjez patutu chestii de astea
eu as dori sa eu amenajez doar pe 2-3 zile
de ex baloane, fotografia lui si a parinitilor pe perete
ceva de cenul acesta
va roooog ma puteti ajuta?!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă lucrul acesta in grija părintilor lui, nu te băga tu ca poate ei vor altceva pentru copilul lor, stai calmă si nu te stresa degeaba ca risti sa faci discutii in familie din nimic, ăla este doar verisorul tau nu fratele tau nu copilul tau. Ti a zis mama lui sa te ocupi tu de amenajări? Lasa o pe maică sa sa faca cum doreste camera lui. Ce varsta ai tu?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa faci nimic pentru el, area doar 3 luni, este atat mic ca nu stie ce se intampla in jurul lui!
Cred ca tu nu poti sa faci diferenta intre un copil de 3 luni si unul de 3 ani, pentru ca abia de la 3 ani ar merita sa aranjezi ceva prin camera aia, pentru copilas.
Pana atunci, focus pe curatenie, pe camea aerisita si cam atat.

| mudokins78 a răspuns:

Lasă-l naibi de căcăcios, cu întrebări d'astea vi tu pe aici, măi crocodilule?

Răspuns utilizator avertizat
| 1231242 a răspuns:

Salutari,in afara de a spune ca la varsta ta eu nu stiam ce e ala internet, se muta la tine sau vine? Daca se muta as recomnda sa te ocupi cu parintii, dar daca doar vine in vizita, ei bine, nu iti inteleg intrebarea.

| donionela6 explică (pentru 1231242):

Mda mersi mult m-ai ajutat foarte mult
ma intreb cum de nu mi-a venit aceste idei,, minunate'' mie in cap