| Lennutsa a întrebat:

Buna,am o jucarie de plus uriasa nu incape in masina de spalat, cum o curat?

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Apeleaza la o curatatorie profesionista. Spalarea uscata este ideala!

6 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Daca are fermoar in spate, trage frmoarul si ii scoti plusul din ea, ii pui bine undeva, si blanita aia sau cum ii mai spune o bagi la masina de spalat

| AlbaAura a răspuns:

Te duci cu ea la o curatatorie in oras.

Răspuns utilizator avertizat
| Robery a răspuns:

Salut, O pui in baie la tine in cada iei dero, sapun, si o perii cu peria, sau este o kestie sau iei Mangalau laughing)) Funda? Multumesc Anticipat :=

| domnulgoe a răspuns:

O,,dezmembrezi" si o speli pe bucati...

| Lennutsa explică (pentru domnulgoe):

Dezmembrata nu mai am ce face cu ea, da oricum mersi!big grin