| georgiana967 a întrebat:

Cu ce as putea lipi plastic(folie de plastic)pe perete(lavabila) dar sa reziste mult timp? vreau sa imi fac o decoratie pe perete

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Exista un tip de spray pe care il dai pe partea pe care vrei sa o lipesti de perete. Te costa aproximativ 50 Ron.

| carpediem a răspuns:

Adeziv de polistiren la tub sau cutie. E adezivul cu care se lipeste tavanul fals din placi de polistiren. Gasesti la Dedeman, Hornbach etc.

| faramatania a răspuns:

Cu autocolant( găsești în diverse culori, și poți alege unul în culoarea peretelui, a zugrăvelii propriu-zise), sau alte culori, după inspirație.

| georgiana967 explică:

Fiecare cu ce-l doare!

| diwa a răspuns:

Am si eu lipite anumite poze, bagate in folii de plastic, tot pe lavabila. Eu am un scotch, rola d-aia foarte mare si le am de cativa ani si nu am avut probleme. Cred ca depinde si de calitatea scotch-ului. Daca nu, poti incerca cu schotch d-ala tip pansament, nu stiu cum se numeste dar sper ca sti la ce ma refer big grin

| GreudeucisBacau a răspuns:

Vin eu sa iti lipesc daca mai doresti am eu materiale tot

| georgiana967 explică (pentru GreudeucisBacau):

laughing)nu,multumesc,prefer sa fie un proiect diybig grin