| Raluca591 a întrebat:

Cunoasteti un magazin unde pot gasi birouri, din Bucuresti? In afara de Dedeman.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ikea

| sierra1 a răspuns:

Orice mall are și mobilier, doar să te deplasezi acolo

| siriusblack98 a răspuns:

Leroy Merlin că este în general mai ieftin decât Dedeman.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ikea
Mai sunt si altele dar au preturi mari

| Werrich a răspuns:

Buna! Eu iau de la Prince International, mobila noua productie proprie si Second-Hand din Germania
https://princeinternational.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ikea leroy merlin brico depot plus atatea magazine doar de mobila

| GouDidodino a răspuns:

Ikea

| danaieladaniela a răspuns:

Poti gasi la IKEA

| neludana2000 a răspuns:

Raluca draga, intri pe net si scrii atat: ''masa tip birou oferte preturi'', si vei gasi sute de modele si sute de preturi.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru neludana2000):

A zis ca vrea un magazin din Bucuresti.
Cred ca stia sa caute si singura pe google daca voia sa comande de pe net.

| DauuFlashh1 a răspuns:

Buna, sunt mai multe magazine in Bucuresti cum ar fi : Ikea, jysk, eMag... Sper ca ti-am fost de ajutor!