| sergiu19997 a întrebat:

Curând îmi voi cumpara un pat..si nu stiu cum sa ma scap de cel vechi... stau la etajul 2 si nu stiu cum sa îl duc la gunoi. M-am gândit sa îl dau la cineva care are nevoie dar la cum arată naive ca fac misto de el sincer. Patul e din lemn si ma gândesc sa îl gtai cu toporul in bucățilaughing daca știți voi o alta soluție? O voi folosi cu cea mai mare plăcere. Mulțumesc

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Incearca totusi sa il dai. Ce pentru tine e gunoi, pentru altul, care ar vrea un pat, dar nu isi permite, poate fi aur, oricum ar fi el. Spun asta pentru ca si eu am trecut cindva printr-o perioada dificila, si atunci un leu insemna enorm pentru mine, azi e nimic, daca pierd unul nu e nimic grav, si de atunci stiu cit de subiectivi putem fi cu privire la valorea unui lucru.

| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Topor, dalta, baros și mult noroc. Nimeni nu îl cumpără și nici pe geam nu în cape presupun. Îl faci bucăți și vezi pe unde îl arunci

| prettywomen a răspuns:

Aruncal de la al 2-lea etaj

| CristiTraian a răspuns:

Doneaza-l, sunt multe site-uri pe net si specifici ca nu asiguri transportul happy