| Dumitrescu_Dănuţa_2000 a întrebat:

Dacă din greșeală a ajuns o greacă de piele naturală în apa, aș mai putea sa o salvez cumva? Am observat că are pe etichetă simbolul "fără spălare"

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Incearca sa o duci la o spalatorie profesionala, vezi ce idei au eiwinking

| EMKing a răspuns:

Pai s-a deteriorat? Daca da du-o la o spălătorie profesionala vor știi ei mai mult că sigur ce ar trebui sa faci. Daca nu s-ar deteriorat este ok dar ai grija pe viitor sa nu o mai pui in apa. O zi huna.