| Mara6392 a întrebat:

Mi-am cumpărat niște chestii prin glovo de la un magazin și acum am observat că mi-au pus o doza de pepsi și o punga de doritos extra. M-am uitat pe comandă sa vad dacă am apăsat eu din greșeală pe ele, dar nu îmi apar acolo, deci ei mi-au pus extra fără să mă anunțe și fără că eu sa plătesc pentru ele (cumpărăturile sunt de 58 de lei și tot cu transport am ajuns la 78, 78 de lei). Ce să fac?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pepsi și doritos, erau din partea celor de la care ai comandat, gratuite.

| ReddY25 a răspuns:

Baga-le la ghiozdan laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu faci nimic pentru ca de obicei chiar daca se produc erori nu se ia mancarea inapoi. Tu ai manca mancare care a fost initial la alt client chiar daca nu e desfacuta?

| Sophieka a răspuns:

Sa te bucuri de ele. Sa-ti fie de bine!