| Ana1018 a întrebat:

Eu as vrea sa imi pun un leagan in camera (stau la bloc) iar parintii au spus ca trebuie sa vedem daca se poate insa imi tot spun asta de vreo 5 luni. Intrebarea este: Daca stau la bloc am cum sa imi pun un leagan in camera?

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Poti face, dar nu e sigur. Ai doua modalitati. Era ca un fel de pistol cu presiune ce pusca in pereti bolturi. Doar cu asemenea bolturi ai putea face ceva, dar minim 4 sa fie. Sau sa spargi betonul cam 1 cm pana dai de armatura de fier din el, si de el sa sudezi suportii pentru leagan.

| Mihaelablabla a răspuns:

Mai..nu prea cred ca ai cum. Si eu am vrut un sac de box si mi s-a spus ca ar trebui sa dam gaura pana sus la vecin ca sa stim ca tine sigur!

| TipulAnonim233334 a răspuns:

Nu ai cum sa iti pui
Pentru ca o sa lovestii ceva sau nu stiu
Funda?

| Ana1018 explică (pentru TipulAnonim233334):

Eu am spatiu. Voiam sa stiu daca tine