| vaseavasea4141 a întrebat:

Buna mi-am luat un ciocan de lipit si nu pre functioneaza pot sa-l setez de la 200 grade pina la 450 grade ma folosesc de 350 dar nu mi se primeste sa lipesc l-am imuiat in saciz si si nu se tine fludor de ansa ce sa fac ajutati-ma pls sad.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cand in cand mai curata ansa cu un smirghel fin.La rece nu fierbinte.

| neutrino a răspuns:

Poate ca are si el nevoie de o reparatie.

| K0sti a răspuns:

"nu mi se primeste sa lipesc"... vorbeste cu patriarhul Daniel, te rezolva instant, daca bagi la cutia milei o suma consistenta!