| Ionut9696 a întrebat:

Am si eu un letcon cumparat de curand si ansa (varful) nu tine fludor (cositor). Puteti sa imi spluneti cum as putea sa o/il fac sa tina? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Moaie varful in tipirig.

| superdorex a răspuns:

Dar pasta decapanta ai? baga-l intai in pasta decapanta si apoi o sa tina si fludorul...sau topeste o aspirina cu el...o sa mioroasa urat dar o sa prinda apoi sau sacaz! bafta!

| Ionut9696 explică:

Am incercat si aspirina si pasta decapanta si hartia abraziva si tot degeaba
alte solutii?

| NinelHell a răspuns:

Are varful oxidat.Curata-l cu hartie abraziva fina cand este incins, si dupa aceea il introduci in sacaz sau pasta decapanta.