| Danut_Ana_Bianca_Florea_1988 a întrebat:

Buna seara,
Am o problema cu masina spalat rufe candy evo 1494 LW-S, problema este a am bagat la spalat totul fost bine, si dupa ce am vrut sa bag iar la spalat ....surpriza...nu vrea sa mai porneasca, imi palpaie displayul ( se aprinde si se inchide, nu se vede nimica pe el )

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Scoate-o din priza cateva secunde si incearca iar.Scumpa masinica.

| Danut_Ana_Bianca_Florea_1988 explică (pentru darrio2007):

Am incercat, am lasat-o si peste noapte, am incercat si la alta priza

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate-o din priza cateva secunde si incearca iar.

| darrio2007 a răspuns:

Si pana la urma functioneaza normal?

| K0sti a răspuns:

Asa e cu astea care au electronica multa! Unde e multa minte e si prostie, spune o vorba! Probabil are o problema pe placa electronica, dar ce anume...greu de spus!

| Danut_Ana_Bianca_Florea_1988 explică:

Am incercat si nimic, am lasat-o de aseara scoasa din priza si azi dimineata am bagat-o. Am incercat si la alta priza

| Danut_Ana_Bianca_Florea_1988 explică:

Am incercat si nimica, am lasat-o si peste noapte, am incercat si la alta priza.