| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara
As vrea sa pun intr o camera de 4x4 dusumea din scandura de brad, pe rigle iar iintre rigle sa pun vata minerala. Fundatia este din beton, am pus mult ciment si nu stiu daca as putea sa fac atatea gauri, sa pun dibluri ca sa pot prinde riglele de beton...
S ar putea face lucrarea mea si altfel decat cu dibluri in beton?
multumesc anticipat si

1 răspuns:
| anonymus009 a răspuns:

Le prinzi cu cuie de beton ....si eu am intr-o camera asa si nu am avut probleme