| EduardTPU a întrebat:

Stiti magazine de mobila in Braila, exceptand Praktiker, Dedeman, Bricostore - ale caror preturile mi se par exagerate uneori? Caut in special canapele, de calitate acceptabila (adica nu neaparat din piele naturala ci cu o durata mai mare de 4-5 ani sa zicem )

3 răspunsuri:
| georo2014 a răspuns:

Http://www.ofertemobila.ro/detalii_firma.php?idfirma=16

e o firma din Braila ce comercializeaza mobila

| TGLove a răspuns:

La scolilor spre biserica, la dunarea la etajul 4 ( au canapele bune si accesibile) si in vidin in fata magazinului Lidl ( doar ce am cumparat o canapea de acolo, preturi bune si calitate buna)

| Acatrinei_Iulian_1972 a răspuns:

In Braila nu stiu magazine de mobila, dar poti comanda online de pe http://www.acaju.ro/