| Linda18 a întrebat:

Nu stiti daca mobila de la Praktiker se vinde in bucati, daca da il monteaza ei sau cum se face?

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Mobila vine dezasamblata, sigur, si nu, montarea nu-i prevazuta, ei sunt obligati sa iti asigure transportul, solicita asta ca e gratis dar te poti intelege cu ei si contra unei sume de bani vin acasa si monteaza mobila. Sa nu cumperi mobila gata montata si expusa in magazin, in general mobila aia e fixata prost, de ochii lumii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu cea care poate fi demontat se vinde in bucati, ambalata in cutie.

| Danila_Valentina_2000 a răspuns:

Pai se vinde intreaga...dar ti-o demonteaza si cand ajung la destinatie ti-o monteaza ei happy