| Princess_4787 a întrebat:

Am 1.50 si greutate 49 kg credeti ca ar trebui sa mai slabesc?

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Heiihappy
Ce sa mai slabesti?
Eu zic ca esti proportionata bine.
Asa ca nu te mai prostii cu chestile cu slabituhappy
Arati bine!

11 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

La vârsta ta, nu. Eşti ok.

| RainUmbrella a răspuns:

Nu, nu mai trebuie. E greutatea ideala. Dar daca tu vezi ca esti cam grasa poti sa faci mai mult sport. Intra aici ca sa te convingi:
http://calculator-greutate-ideala.host22.com/

P.S. Ce cauta intrebarea asta la Casa& Gradina? Ar fi trebuit la Beauty sau Sanatate (parerea mea) Daca te intereseaza eu am 1.61 si 40 kg

| florina200 a răspuns:

Esti foarte ok

| AnaBlackVampire a răspuns:

Buna!

Da ar cam trebui. Nu prea mult, cam 5-10 (max) kg.

Bafta!

| danutz24 a răspuns:

Depinde greutatea ideala se calculeaza asa, daca ai 1.60 sa zicem trebuie sa ai 50kg deci se scade.Deci ar trebui sa ai 40kg Dar acum depinde unii oameni au o anumita greutate dar nu arata de greutatea aia.

| miku0101 a răspuns:

Sora mea are 12 ani inaltimea 1.60 si are 45 de kg. deci cred ca mai trebuie sa slabesti vreo 4 kg

| Mari2104 a răspuns:

Eu am 1.62 si 39 de kg nu stiu ce sa zic.
ce varsta ai?

| Light10 a răspuns:

La 1,50 greutatea ideala este de 45 de kg la fete, deci ar trebui sa mai alergi din cand in cand...

| CrissuBaa a răspuns:

Nu te ingrijora pentru asta!winking
Esti foarte bine asa cum estiwinking
Nu te mai gandii la slabit ca e o mare prostie!winking
Te sfatuiesc sa faci miscare.happyBicicleta, Role, Alergat.:X

| cidi a răspuns:

Da eu am 1.53 si 39 kg.

| JulianoFCP a răspuns:

Acum depinde si de varsta ta, dar oricum majoritatea fetelor pe care le cunosc in jurul acelei greutati se invart deci cred ca e bine cum e acum... nu stiu ce inaltime au ca sa iti pot raspunde sigur 100% dar eu zic ca esti bine cu greutatea ta de acum.winking