| DeaaDeiutza a întrebat:

Am 13 ani sunt inalta 1.50 m si cantaresc 45 kg...Ar trebui sa slabesc? O.o

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Depinde de tine. Daca tu te simti si te vezi grasa, poti sa slabesti, uita-te le fetele din jurul tau. Daca esti ca ele atunci esti normala, daca esti mai grasuta atunci poate da. Dar, oricum tu esti la pubertate si apar tot felul de dereglari, iar la 13 ani sa tii o dieta nu e cel mai bun lucru. Poti merge la un nutritionist, el o sa-ti spuna cel mai bine daca trebuie sau nu sa slabesti. Bafta!

2 răspunsuri:
| Gaby405 a răspuns:

Nu din potriva ar trebui sa te ingrasi putin macar 50 kg

| maryAany a răspuns:

Nuu! Si eu am 13 ani si am 55kg si am 1.65 m si totusi nu arat rau, la 1.50 m in inaltime 50 kg esti perfecta.