| Antoneta_Torcica_1967 a întrebat:

Am probleme cu un calorifer. Partea de sus este fierbinte si partea de jos rece.l-Am aerisit, dar degeaba. Poate să-mi spună cineva care ar fi problema? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Cheama la tine un instalator el iti va zice exact problema si nu costa mult vreo 30-50 lei...

| Darius123456 a răspuns:

Deci, partea de jos este plina de apa nefolositoarea d-aia violet care trebuie' scoasa de un instalator, cheama-l iti ia vreo 10-15 lei si in 3-5 minute e gata, daca nu vrei sa chemi incearca sa dai caldura cu 3 numere mai mare sa se desfunde si sa o lasi 30 min asa