| alexx102428 a întrebat:

Avangarden sau Magnolia Residence de la care din aceasta firma este mai bine sa iti cumperi un apartament? Argumentati raspunsurile.

1 răspuns:
| vmalex21 a răspuns:

Ambele au preturi nesimtit de mari pentru ceea ce ofera insa din ce am discutat cu doi amici care si-au luat in Avangarden Brasov respectiv Avangarden Sibiu ar fi mai ok la Avangarden.Un apartament este o investitie care poate fi chiar pe viata sau pe multi ani, nu cred ca iti convine ca dupa ce dai zeci de mii de euro sau faci credit la banca pe multi ani sa-ti pice rigipsul in cap, sa te trezesti cu vreo inundatie de la o instalatie executata cu materiale de calitate indoielnica de vreun Dorel, sa auzi vecinii cand fac sex sau sa ai probleme cu izolarea termica si cu amplasamentul apartamentului(in vreun cartier construit in mijlocul campului unde asfaltul va ajungw peste 15-20 de ani)