| Timi08MM1988 a întrebat:

Buna TPU. Caut detergent SANO ANTI-KALK care sa fie special pentru faianta, cada, chiuveta si robinete. Si la ce pret sunt? 1 singur bun la toate da intr-un singur produs am piatra pe ele si nu o pot indeparta cu nimic cu Cif nu prea reusesc eu am pentru aragaz da nu cred ca e bine sa dau pe faianta cu ala...

FUNDA!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gasesti prin supermarket. Am vazut in Kaufland.

| Timi08MM1988 explică (pentru sierra1):

Multumesc imi e greu am ramas fara mama daca ma intelegi si am ajuns sa fac eu munca de femeie. Mersi.

| sierra1 a răspuns (pentru Timi08MM1988):

Baftă