| InsaneDoll a întrebat:

Cine uraste ciobanestii germani de 5 luni?laughing

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Eu. laughing Pe bune ca m-am saturat de intrebarile lu' ala despre cainele lui tembel.

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cr7adi sigur ii adora. Intrebarile lui sunt ok. Ca de aceea exista site-ul... sa intrebe! Singura lui problema e ca a gresit categoria. Trebuiau postate la Hobbie & Pets.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vasile.

| 女時日水한국어 a răspuns:

Cine poate sa ii urasca? Ii ador:X

| CoOsMin a răspuns:

Eu sincer acum am vazut ca acel utilizator a pus foarte multe intrebari despre cainele lui laughing dar! de ce sa'l judeci se vede ca e cam mic dupa intrebarile lui, doar ca a gresit Caterigoria cum a zis si mihaela31. So Take Care. Ceau

| andreis22 a răspuns:

Eu. sunt scarbosi