Întrebare recomandată | Biggiesan a întrebat:

Locuiesc la casă și aș dori să cumpăr un boiler pentru la baie, de preferabil pe gaz/butelie, capacitate medie. Am avut boiler pe lemne și nu mai vreau să cumpăr altul iar cel electric am auzit că are unele dezavantaje, mai ales în ceea ce privește consumul de curent. Stie cineva unde pot găsi la prețurile cele mai avantajoase și cam la ce preț m-aș putea aștepta?

7 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Era candva la dedeman boiler de apa mixta pe lemne/gaz/curent capacitate 80 sau 100litrii. In urma cu 1 an sau ceva de genul confectionat din inox. Pretul era 1200 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatal meu a vorbit cu un om care i-a facut unul din butoaie de bere. Poti sa iei un boiler de la un magazin gen dedeman sau de electrocasnice.Dar cele mai bune sunt cele facute de cineva din inox nu tablarii facute pe nanda rulanta.

| nicusor55 a răspuns:

20.000 lei maximum nu poate fi mai mult

| marcelyny a răspuns:

Instant pe gaz de butelie pret aprox. 800 lei

| alexandru998 a răspuns:

17.000 lei maxim@ Funda?

| CasablancaOOO a răspuns:

Eu ma spal in buda. Adica la mine e curat, nu e **** pe acolo si imi bag piciorul acolo fara probleme.Acuma sa nu crezi ca nu costa cand trag apa sa ma clatesc, da ajungi mai ieftin.Vezi sa nu te ineci cand te speli pe cap. Funda?

| Biggiesan explică (pentru CasablancaOOO):

Retardatule, vezi cand te pisi sa nu te traga vreun carnat sa scapi in wc!