| anonim_4396 a întrebat:

M-ar interesa cam cat duce pretul de renovare apartament cu 2 camere. Renovare de la 0, mobila moderna, spatios si cu oameni de lucru.

Răspuns Câştigător
| ianacristian a răspuns:

Salut.pt partea d e amenajare, pretul meu este de 1500 euro,cu materiale incluse,fatrra gresi,faianta, parchet, si usi, pe care mi se pare normal s a le cumperi tu. daca esti nteresat, intra pe www.ianacristian.webgarden.ro,si apoi lasa un mesaj si discutam.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3-4 mii.

| gratian a răspuns:

20.000 de euro

| anonim_4396 explică (pentru gratian):

Iti renovez eu tie casa pentru banii aia.

| bitt09 a răspuns:

O mobile de bucatarie moderna poate costa intre 2000 si 9999ron marca pistoanle care nu permit saltareolr si usilor sa se tranteasca fac pretul
etc. daca ai nevoie meseriasi sau de o firma de care sa vina sa iti ia masuratorile pentru mobila din casa contacteaza-ma