| trololo52628 a întrebat:

Trebuie să îmi zugrăvesc în cameră îmi dați sugestiv ce culoare ar merge cu mobilă galbenă?+FUNDA

4 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Ce zici de un roz pal...sau un portocaliu piersica... kiss

| ThePuffy a răspuns:

Albastru, negru, alb, roz poate si rosu.winking

| Teodorel a răspuns:

Salut!
Cred ca cel mai bine se potriveste albastrul.Galben reprezinta culoarea fericirii, iar albastru a relaxarii, ca sa nu mai vorbesc ca albastru si galben se potrivesc si mie mi se par ca arata bine impreuna.
Sper ca te-am ajutat!

| Alexa07Alexa a răspuns:

Buna! Daca ai mobila galbena poti vopsi peretii in verde sau turquoise. E cea mai buna combinatie si arata superb.