| anonim_4396 a întrebat:

Caut apartament cu 3 camere in DEJ, chirie, in zona 1 Mai, ma ajutati sa gasesc? Am cautat prin toata bezna internetului si nu a gasit mare lucru...Va rog tare mult daca stiti contribuiti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Mergi la agentiile imobiliare din zona ta, ai fost? Mult succes.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sau pune anunturi in cutiile postale din toate blocurile, inchiriez apartament in acest bloc, si dai numarul tau si te vor contacta oamenii, dacă au ceva de oferit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Multumesc pentru fundă, ai rezolvat problema?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc ca ai raspuns, dar eu nu sunt din Dej, sunt din Cluj si ma interesez pentru cineva...

| panther2007 a răspuns:

Doar agentile imobiliare te pot ajuta din pacate