| Mayy a întrebat:

In camera mea e mai frig ca in restul apartamentului (ma refer acum iarna), si se simte bine diferenta. Intrebareaa mea este diferenta asta ma afecteaza cu ceva?
Avand in vedere ca tot trec de la o temperatura la alta, în casă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yzzza a răspuns:

Mda.nu e bine daca treci dintr-o inapere cu o temperatura de 23 grade C(sa zicem), intr-o incapere cu 17 grade C.Dar daca e invers nu e asa problema...
Poti sa te racesti foarte usor, mai ales daca esti mai sensibila si racesti usor.