| kamy891 a întrebat:

vreau sa imi cumpar urmatoarele electrocasnice si as vrea cateva pareri de la voi despre marca sau chiar de la cineva care are modelele acestea in casa. combina frigorifica: Combina frigorifica BEKO DBK346X+, 300l, A+, inox aragaz: Aragaz BEKO CSG62110DX, 4 arzatoare, gaz, argintiu / inox Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marca "Beko" este turceasca, si este de tot rahatul. Un vecin din bloc si-a luat un set de electrocasnice de la ei, apoi plangea dupa bani big grin
Daca tot cumperi electrocasnice, cumpara ceva recunoscut pentru fiabilitate.

| Vasybulan a răspuns:

Sunt destul de bune(nu am axact acelasi model dar merg). Insa am avut o mica problema cu combina frigorifica insa s-a reparat repede si gratis fiind inca in garantie. De atunci nu am mai avut probleme.