| Ode34 a întrebat:

Buna!
Vreau sa-mi redecorez camera. Peretii o sa-i pastrez mov.Vreau ajutorul vostru in materie de mobila,diferite idei! As vrea sa-mi desenez si peretii,cumva. big grin
Vreau mute pareri/idei, e o intrebare accesibila pentru toata lumea. Multumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
| GeorgiSx a răspuns:

Hei
-Pe pereți ai putea pune niște tablouri frumoase(picturi de ale tale, postere, poze cu tine..etc)...sau ai putea pune un tapet în 3-D
-Patul va fi unul de o persoană fiind doar camera ta.
-Covorul...depinde de cum iti place(oval,dreptunghi,colorat,roz,cu prințese...)
-Biroul,fiind locul unde vei scrie, pe el iti vei putea pune anumite caiete și penarul.
-Dacă aicalculator sau laptop în cameră, poți să le poziționezi pe o măsuță gen birou
-Sau daca pui TV, îl vei putea pune le o măsuță sau un mini dulap de haine
-Dacă ești pasionată de poze, sau te uiți des in oglindă, îți poți alege un dulap unde pe ușile lui se află oglinzi.
Cam atât, am scris și cum aș vrea să am eu camera.