| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi redecorez camera as vrea cateva idei despre cum sa-mi pictez peretii si in plus ce fel de vopsea imi trebuie pentru ai picta cumva?

3 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Vopselele acrilice sau din latex sunt recomandate, dar eu am folosit tempera și sunt mulțumită de rezultat happy. Uite câteva exemple de picturi simple și de efect care s-ar putea să îți înfrumusețeze camera

| SabiSabinaSabiSabina a răspuns:

De exemplu daca esti baietoaica, albastru sau rosu deschis. daca esti calma roz sau mov deschis

| anonim_4396 explică (pentru SabiSabinaSabiSabina):

Ma refer s apictez cev ape ei ceva desene modele interesante ca in rest am zugravit intr-un maro-bej o nuanta de gneu si alb