| MartonPatrick a întrebat:

Salutare! Am o drujbă mai veche, nu mai are filtru de aer, afectează cu ceva?
Dacă mă poate ajuta cineva!
Mulțumesc

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Cand o vei folosi, iti poate intra praf fin de la lemn.

| relian a răspuns:

Cumparai filtru, normal ca are, nu o sa functioneze bine fara filtru. Pe ea ai modelul ai date, cauti online daca la magazine nu gasesti filtru, trebuie sa gasesti cumva.

| MartonPatrick explică (pentru relian):

Dar oare se potrivește orice filtru? Pe drujbă nu scrie nimic

| relian a răspuns (pentru MartonPatrick):

Nu scrie nimic, adica c e sa scrie? Trebuie sa aiba o eticheta, acolo scrie seria, modelul si ce o mai scrie. Tu cauti filtru dupa modelul de fierstrau ce ai, nu iei asa orice filtru, normal ca nu se potriveste orice filtru.
Daca nu scrie nimic, atunci arunc-o ia alta noua pe care sa scrie ceva laughing

| ReddY25 a răspuns:

Ce marcă?

| MartonPatrick explică (pentru ReddY25):

Ceva din Germania nu știu marca este.

| ReddY25 a răspuns (pentru MartonPatrick):

Nu e Stihl?

| MartonPatrick explică (pentru ReddY25):

E dolmar acum am observat