| 1nicole123 a întrebat:

Vreau sa stiu care sunt avantajele/dezavantajele unui apartament dintr-un bloc care nu are acces la gaze (totul este pe curent electric); cum difera intretinerea? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ionandreea97 a răspuns:

Pai vei avea aragaz electric, boilere la baie si bucatarie si niste placi de incalzire pe tavan. Iese cam scump cu incalzitul iarna, iar cu boilerul e problema ca atunci cand faci dus, ai cantitatea de apa calda limitata, dupa sta sa incalzeasca iar. In rest e mult mai ecologic pe curent electric.

1 răspuns:
| fabiola a răspuns:

Intretinerea este mult mai mare daca folosesti numai curent electric!