| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Am si eu o camera de 12 mp vreau sa pun parchet in ea. Cat a costa?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

12 x pretul pe mp, plus accesoriile.

| darrio2007 a răspuns:

Vezi cat costa mp de parchet pe care ti-l doresti, cumperi cat ai nevoie+ 1 mp, plinta, accesoriile si faci totalul.

| sierra1 a răspuns:

De la 400 lei in sus

| isemilia a răspuns:

Depinde ce parchet alegi. Este si de 20 de lei, dar si de 100 +. In general 12 (desi ar fi bine sa iti iei in plus putin parchet, dar e alegerea ta, eu am dat cazul in care nu faci asta) * pretul parchetului. (daca pretul este pe metru pătrat) Mai sunt si alte lucruri de care ai nevoie, dar am vorbit strict despre parchet si pretul sau aici

| nicolaer77 a răspuns:

Ma refeream la manopera?