| Jrr_Kinder_1999 a întrebat:

Am si eu o drujba partner p842 care pornește mai greu si când pornește stă cam 10 secunde pornită si după se oprește sau dacă o acceelerez se oprește imediat! Ce problema are si cat ma costa? Dau funda răspunsului bun!

3 răspunsuri:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Incearca cand o pornesti( fara s ao accelerezi) umbla la carburator inchidei aerul si debiteazo mai tare la benzina e posibil ca surubul la alimentare sa fie slabit(nu-i ajunge destula benzina) iar cel la aer sa fie de asemenea slab. incearca si imi spui daca ai reusit

| Jrr_Kinder_1999 explică (pentru Smecher_Nuti_1999):

Din pacate nu ma pricep si nu stiu ce sa i fac

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns (pentru Jrr_Kinder_1999):

Nasol frate