| marilia a întrebat:

Va rog sa-mi dati idei de aranjare a florilor in apartament, in conditiile in care avem 3 pisici. Ghivecele pe care le-am avut, au reusit sa le sparga, frecindu-se de ele pana le-au rasturnat. Avem cateva atirnate de plafon, dar nu pot sa ocup toate tavanele cu ghivece. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Le poti prinde de perete (ca un tablou), le poti face un sistem de prindere sau ingreuna ghiveciul. Vazusem la cineva un raft cu un sistem de prindere cu șuruburi pe fundul ghiveciului (facut de ei, nu stiu daca se gasesc de cumparat).

| marilia explică (pentru Atim):

Multumesc frumos, voi incerca.

1 răspuns: