| IndieBird a întrebat:

Cam cat costa sa pun geamuri termopan ( 1400 x 1700)? In doua canate sau trei? Care sunt mai bune? Acelea care sunt maro? Help!

Răspuns Câştigător
| Mirel_Leca_1993 a răspuns:

Eu am firma care produce termopan, pe un profil cu patru camere care se numeste viva plast si pretul unui geam de dimensiunile tale ajunge cam la 850 lei

2 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Uita-te si tu pe aici:
http://www.termopangealan.ro/

| DICU1975 a răspuns (pentru piTiCcu):

Am intrat, siteul n-are nici o treaba e vechi ca dracu', dar au termopanele marfa. Ai luat si tu de la ei? Dupa ce am vb cu ei la telefon am inteles ca lucreaza cu mai multe marci, eu am ales de la ei salamander, super conditii si meseriasii au instalat ferestrele ok, doar ca unul din ei era cam imbufnat happy.
Bafta!