| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai bun spray de gandaci pe care l-ati folosit vreodata?

8 răspunsuri:
| raisabanea a răspuns:

RAID.

| pisika a răspuns:

REGENT - este un antiparazitar pentru caini/pisici, non toxic pentru acestea, dar mortal pentru insecte, nu are miros. diluezi o fiola in 0, 5l de apa si pulverizezi in locurile dorite. efectul este garantatwinking si de lunga duratatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rayd pentru gandaci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raid pentru gandaci si furnici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand regentul de la alindc,in sfarsit am scapat de gandaci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am scapat cu regentul luat de la alindc,multumesc

| deac11 a răspuns:

Vand Regent ,cea mai buna solutie impotriva gandacilor(cu regent am scapat si eu),15 lei fiola.tel.0720027651

| octavdanil a răspuns:

Ia regent de la alindc,si scapi sigur de gandaci.Eu asa am facut.M-a rugat omul sa-i postez parerea despre el,in semn de multumire,are nr. 0720027651.