| shocky2 a întrebat:

Ati folosit vreodata spray de gura? Daca da ce marca.

As dori si eu sa-mi achizitionez unul care sa anihileze mirosurile neplacute inclusiv cel de tutun.

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IndescribableChild a răspuns:

Glister de la Amway.

| YONTU a răspuns:

Buna!
Orice sprey de gura este folositor! Il poti gasi in farmacii intreband: "Dati-mi va rog un spray de gura!"
Eu am folosit un spray de gura care incepea cu F sau H nu mai tin minte!
Bafta!