| tuGatita a întrebat:

Cat ajunge intretinerea la un apartament cu doua camere? Chiria e 400 de lei. si suntem 2. Nu stiu daca e bloc nou, nici daca are centrala.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot in Iasi? cam la vreo 200-300 de lei, depinde si de consum, ma refer la apa calda apa rece, la curentul electric, net-ul, cablu tv. etce etce

| tuGatita explică (pentru anonim_4396):

Nu. nu in Iasi. Intr-un oras mai mic. Voi face economie laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru tuGatita):

De ce nu o garsoniera mai, pentrut 2 insi ajunge, sau nu formati un cuplu?

| tuGatita explică (pentru anonim_4396):

Nu formam un cuplu. si garsonierele sunt tot in jur de 100E. nu mai putin. si imi convine sa aiba fiecare camera ei. asa mai vine iubi la mine! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru tuGatita):

Ok, deci e fata, atunci daca vine iubi pe la tine am sa vin si eu pe la ea, si ca sa nu-mi patez renumele de GentleBear am sa fac eu cinste cu chiria laughing))) (am glumit ), trebuie sa fie persoana de incedere cea cu care te muti, sunt multe invidioase, ai mare grija sa nu te trezest cu ea peste voi in pat tongue

| tuGatita explică (pentru anonim_4396):

Hei.laughing am fost colege si in liceu. ne stim. vino si tu la ea, oricum e singura laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru tuGatita):

Mor mor mor mor si iar mor, de la Bucuresti, unde am barlogul, si pana tocmai in moldova e cale lunga de batut, ca ce m-as mai lupta si eu cu o ursoaica mai tinerica laughing

| BlueViP a răspuns:

Depinde foarte mult de consum, curentul poate costa peste 100 de lei, abonamentul la tv si internet cam 60 de lei unul ieftin si apa in jur de 10-30 de lei. Sa nu uitam de gaz sau butelie 50 de lei sau in jur de plus chiria. Cam mult oricum.