| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa-ti montezi apometre?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Montajul unor apometre e putin cam costisitoare, depinde de pretul apometrelor, cine face montajul, si ce tarifi au. Valoarea montajului cu apometre nu trebuie sa depaseasca300 roni.Anarmativa cu rabdare si timp si totul va fi O. K.

| Beatrice_6624 a răspuns:

Costa in jur de 300 de lei, de preferat numai monta pentru ca s a dovedit ca cei care citesc nu sunt corecti, imi pare rau pentru ei, eu am centrala cu gaz metan si daca vreau fac economie, corect exista contori de gaz care nu dai in bara ca numai sunt aceia de pe timpuri.

| Beatrice_6624 a răspuns:

Ptr apometre trebuie sa contactezi o firma autorizata de la Apa NOVA si costa mult,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de firma care ti monteaga si daca e si autorizata sa ti puna si sigiliu caci la noi birocratia ne omoara. Dar aproximativ 250 roni daca ai 2 apomerte baie si buc. E f bine ca te ai hot sa ti montezi e ok pentru ca asa poti sa ti tii evidenta la ce consumi eu am de vreo 5 ani si nu mai platesc asa mult cum plateam inainte de a avea apomerte. Asa ca nu ezita orici ar costa merita

| Contoare_Apa_Apometre_1980 a răspuns:

De exemplu 4 apometre la apometrebucuresti.ro costa 600 lei toata lucrarea

| instalatiiok a răspuns:

150 de apometru www.instalatii.org.ro am fost multumit de ei, sincer, sunt seriosi si de cuvant