| Daridari a întrebat:

Cat mai costa manopera pentru zugravit la Mangalia? As vrea sa renovez dormitorul mare ( 13 m.p.) si holul ( 10 m.p.). Dormitorul are nevoie de plasa, glet, lavabil iar holul doar glet + lavabil.
Astept oferte, multumesc.

Răspuns Câştigător
| ianacristian a răspuns:

Si apropo, suprafata desfasurata a peretilor, este mai mare.pt a a lfa exact despre ce suprafata este vb, masoara inaltimea, si lungimea unui perete,, apoi inmultesti cu inca 3 pereti, la care adaugi tavanul(LXl), si asa afli suprafata exacta.succes.

1 răspuns:
| ianacristian a răspuns:

Salut.pretul in zona este de 15 lei mp vb de gletuire, tot 15 lei mp de tencuire interioare, iar lavabilul cam 10 lei.mentionez ca sint preturi din constanta, dar ma gindesc c aundeva pe acolo bat si in mangalia.depinde si de puterea negocierii intre itne si meserias.