| constantin_pix a întrebat:

Caut sa inlocuiesc la baie bateria de la chiuveta si caut ceva mai bun. Pana acum nu am avut nimic foarte scump, pana in 200 de lei, insa nu au rezistat mai mult de 1-2 ani. Ce branduri recomandati care sa reziste la o folosire medie si care sa reziste mai mult timp?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La 200 de lei e foarte scumpa, eu folosesc baterii de 70-80 de lei, noname, cu forme deosebite, care ma tin cel putin 3 ani, unele depășind 10.
Daca vrei calitate, Grohe e cea mai cunoscuta marca, urmata de Kludi.

| sierra1 a răspuns:

Grohe sau teka = dai un ban dar ai marfă cool (era să zic: dai un ban dar nu-l mai ai)

| Michaeel a răspuns:

Cauta ceva mai de calitate. Mergi la magazine precum Dedeman sau Leroy Merlin, acolo găsești la un preț bun, produce super ok. Am cumpărat de la ei de nenumărate ori și nu am avut probleme.