| eugen55 a întrebat:

Ce as putea face daca vecinul de deasupra ma tot inunda? Nu stim de ce se intampla ca a tot chemat instalatori, dar degeaba. Faza e ca eu m-am cam saturat sa tot varuiesc.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Simplu. Il chemi la tine pe vecin, ii arăți capodopera, i pui un trafalet in mina si il lasi sa se descurce.
O face o data, o mai face a doua oara, dar, daca il arde la buzunar si mai depune și ceva munca in folosul comunității, sigur va avea grija sa nu te mai inunde.

| crytonford a răspuns:

Fa-ti o asigurare la apartament si cand te inunda iti va da despagubiri