| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Ce culoare de mobilier sa imi pun daca mi-am zugravit camera in cenuşă de trandafir (un fel de roz -mov pal ) si un perete de culoarea rujului obişnuit de buze, dau fundiţă

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evita culorile indraznete, ar fi prea mult. Un mobilier de culoare maro inchis(ceva in gen: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:20, i:125&tx=68&ty=100 ) s-ar potrivi perfect, indiferent de culoarea peretilor. Daca nu-ti doresti ca acesta sa aiba o singura culoare, combinatia maro inchis-bej ar fi perfecta.Numai bine.

5 răspunsuri:
| Danielcristian a răspuns:

Albul ar arata superb

| Corina_5887 a răspuns (pentru Danielcristian):

Mi-ai luat vorba din gura. bravo! albul ar arata foarte vintage:X

| Cenusareasa09 a răspuns:

Ar merge rosu, visiniu, violet...

| tituspullo a răspuns:

Alb+negru(sau daca nu gasesti negru, combina-l cu maro inchis sau violet inchis)

| AllexandraAllexu a răspuns:

Pai visiniu :X Funda?