| benga94 a întrebat:

Ce spuneti! Centrala feroli sau ariston bis 1950 pu ceva de genu era,calorifere din aluminiu decat cele din otel am inteles ca sunt mult mai bune,cu un filtru lavabil si un detector de gaze,ar mai trebuii ceva? poate eu nu stiu sau nu imi dau seama astept ceva pareri sfaturi! eu as merge pe mana ariston decat feroli, astept parerea voastra!

1 răspuns:
| metropolitza a răspuns:

Buna,
Criteriul de alegere pentru o centrala termica e puterea ei in functie de suprafata pe care vrei s-o incalzesti.In rest,"imbunatatirile tehnologice" maresc pretul.