| letytia a întrebat:

Ce sunt  sporii si pot fi daunatori daca-i am prin casa? Multumesc!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt forme incapsulate de ciuperci, foarte rezistente si foarte periculoase. Oricand poti face o infectie cu ele intr-un moment de scadere a imunitatii, dea semenea daca ai un batran, un copil, o persoana cu o boala cronica in casa poate face infectii care sa-i puna viata in pericol.

| mioara a răspuns:

Pune prin casa frunze de nuc, pune in lucruri naftalina, levantica.

| realitate a răspuns:

laughing depinde ali da alti nu laughing