| tiby101 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa calculez pentru un acoperis de casa METRI CUBI DE MATERIALE

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai incearca sa afli dimensiunile acoperisului, inaltime, latime, dar cel mai indicat e sa chemi un meserias pentru aceasta evaluare si el iti va zice cu exactitate ce si cate materiale iti trebuiesc, la cat sunt de scumpe nu iti permiti sa iei in plus prea mult.
o zi buna!

| cristi202 a răspuns:

Daca nu ai proiect e mai dificil, daca ai, in proiect ar trebui sa scrie necesarul de materiale. Un meserias poate doar sa vada si sa iti spuna cit ai nevoie.

| grgdlk a răspuns:

Incearca sa pui intrebarea la alta categorie aici daca nu ai observat sunt decat vreo 13 intrebari ceea ce inseamna ca sectiunea asta nu este foarte vizitata si asta inseamna mai putine sanse pentru tine sa primesti un raspuns,