| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca intr-un viitor apropiat (circa 100 de ani) casele oamenilor vor fi total independente de energie si caldura?

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu cred, ba dimpotriva, sunt convins ca vor fi si mai dependente decat sunt astazi.

| Lynna a răspuns:

Asta depinde de cat de mult va evolua tehnologia. Cine stie ce na rezerva viitorul!

| emmyl a răspuns:

Poate, pentru cei de sus. Pentru cei de jos vor fi cât mai dependente. Că doar banii trebuiesc să circule de jos în sus.

| viotedy a răspuns:

Nu,cat mai subjugate.

| BSwwatch a răspuns:

Mi-as dori sa depidem de panourile solare 100% ce-a ce aproape este imosibil da...

| Uratu140 a răspuns:

Nu cred ca s-ar putea intampla asa ceva in Romanaia.Ea este o tara mai putin evoluata chiar sp peste 100 de ani cred ca va fi tot asa de poluata, urata mizerabila

| Alphabeat a răspuns:

Eu cred ca da, lumea asta evolueaza pe zi ce trece, te poti astepta la orice!

| Promiseland a răspuns:

Nu in Romania, desigur!