| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce fel de detergent e cel mai usor si rapid sa cureti parchetul laminat, fara sa-l deteriorezi?

6 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Pronto, rivex, sano

| MisterKat a răspuns:

Pronto, Ariel happy Sunt o gramada de detergenti in comert pentru curatarea parchetului laminat fara a-l deteriora. Iti dai seama ca nimeni nu isi permite sa creeze un produs de slaba calitate. Cam toate sunt la fel. Acum cel mai cunoscut e Pronto (din cauza publicitatii e asa de cunoscut), dar poti sa gasesti si alt fel de detergenti pentru parchet laminat si mai ieftini si la fel de buni!winking
Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu!
O seara faina sa ai!
Daniel happy

| Zoombe3 a răspuns:

Orice ai folosi, ai grija sa fie unul special creat pentru parchet, Pronto este marca ce-a mai cunoscuta, nu trebuie sa cauti alte marci, unde mai pui ca nici nu costa mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pronto pentru parchet laminat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pronto sau Tide

| abcdefgh_1099 a răspuns:

Pronto cel mai bine.