| balsam a întrebat:

Cum se curata parchetul laminat? Cu ce substanta?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Pentru suprafetele din lemn, in special pentru parchetul laminat iti recomand "Rivex". Il folosesc si eu si este foarte bun.winking

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu '' Solutie pentru curatat parchet laminat'', 1l costa 7 roni.

auran
| auran a răspuns:

Orice produs pentru curatat parchet - eu folosesc mult produsele Sano

mlm
| mlm a răspuns:

Exista Pronto detersiv pentru parchet, curata foarte bine, foloseste-l si vei vedea ca se merita.

| karla19 a răspuns:

Daca nu te conving produsele de care tocmai ai aflat, incearca-l si pe acela de la SANO, contine ceara... de orhidee miroase splendid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu substanta pentru curatat parchet laminat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu îți trebuie substanță de curățare a perchetului laminat.
Mergi la magazin și cumpără Pronto pentru parchet care este foarte eficient.
Curăță foarte bine și ești în pas cu noutățile de produse pentru casă.
Spor la curățenie.
Pa, pa.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru suprafetele din lemn, in specieal pentru parchetul laminat iti recomand ''Rivex''. Il folosesc si eu si este foerte bun

| me_6767 a răspuns:

Pronto sau spray de lustruit parchetul. Sau poti incerca ceara pentru parchet.

| bety44 a răspuns:

Se curata super cu pronto cu ph neutru si nu lasa urme