| smaranta a întrebat:

Cu ce se intretine cel mai bine parchetul laminat, ca sa nu ramana urme dupa spalare si sa luceasca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru parchet laminat am incercat tot ce se putea de pe piata! Rezultatul? Desi totul parea curat, in soare se vedeau urme ramase. Concluzia? Acum, domestos! curata, dezinfecteaza, nu ramin urme! Restul produselor? la gunoi!

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Incearca Pronto, dar varianta cu pulverizator (nu spray).

| lora_9285 a răspuns:

Eu am parchet laminat si am folosit produse si mai scumpe si mai ieftine, eficienta este tot cam la fel. Dar secretul meu este ca, atunci cand curat parchetul o fac fara mop.Folosesc lavete care absorb apa si curat manual cm cu cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca, cu Pronto pentru parchet laminat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceara de parchet