| Sandu_Constantin_1959 a întrebat:

Cum pot gasi lucrari de constructii mari si mici avind o echipa de 10 muncitori calificati

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dand anunturi sau prin relatii, acum depinde si de preturile practicate, nu te invat eu dar se stie ca lasi de la zidarie ca sa castigi la tencuialawinking

| Dragos-catalin_Ladaru_1992 a răspuns:

Daca vreti colaboram 0760051683 eu fac acoperisuri am materiale raport calitate pret foarte bune si manopera cu baieti specializati in fabrica LINDAB adica totul ok

| Sandu_Constantin_1959 explică:

Vreau sa dau un test ce pot face cu echipa mea sa pot face un contract de munca pe durata deci vreau de munca si sa fiu platit la timp si apreciabil in raport cu ce execut

| Sandu_Constantin_1959 explică:

Da sunt de acord sa colaboram